עולם השיווק והפרסום הדיגיטלי מציע מגוון גדול ורחב של כלים ויכולות שיווקים המסוגלים לייצר לכל בעל עסק –  שפע של מתעניינים ולקוחות! אנחנו שמנו לנו למטרה לעזור לבעלי עסקים להשיג מקסימום תוצאות במינימום הוצאות. בעזרת שילוב כל הכלים השיווקים המתאימים להם! אנחנו מזמינים אותך לראות את מגוון הפתרונות השיווקים שאנוחנו מציעים, כדי שגם העסק שלך יצליח ובענק

ניהול רשתות חברתיות

הנוכחות שלכם ברשתות החברתיות - פוסטים יצירתיים בשילוב סיפור המותג, סטורי, הגרלות, סרטונים, ננהל את שירות הלקוחות הראשוני ונבנה לכם נוכחות מרשימה. והכל תוך שימוש בשפה ובמסרים כפי שנגדיר ברמת המיתוג והאסטרטגיה, הזירות ישקפו את הנראות, החזון והגישה של המותג ויעודד אנשים לרכוש ולהגיב, לשתף, לשאול שאלות ועוד..

פרסום אורגני

באמצעות הכלים והיכולות שיצרנו אנחנו נקדם אתכם בצורה אורגנית בשילוב פוסטים מדויקים, הגרלות ואינטראקציות עם הקהל, שיתופי פעולה עם משפיעני רשת, שיתוף הפעילות שלכם עם הסביבה הקרובה והרחוקה של העסק ועוד .

פרסום ממומן

ניהול כל ה-PPC והקמפיינים, גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק ועוד.. נצא יחד למסע פרסום שמביאים תכל'ס תוצאות! העבודה שלנו כוללת הקמה, תחזוקה ואופטימיזציה על בסיס קבוע לכל תהליך הפרסום בכל פלטפורמה בצורה מיטבית.

הפקת תוכן וידאו

עולם סרטוני וידאו קצרים ומושכים משנה את התעשיה! אל דאגה , אנחנו ניצור לכם מאפס ל-100 סדרת תוכן וידאו, מרעיון וצילום ועד העלאה וקידום שתוציא את העסק שלכם בצורה הכי מדוייקת לקהלים שלכם. דרך הסרטונים נספר את הסיפור ואת הטון והסטייל הייחודיים שלכם.

הקמה וניהול אתרים ודפי נחיתה

בניית דף\אתר שלא רק נראה מהמם לעין במיתוג ובידול - אלה גם מתפקד כמכונת שיווק, מכירות או תדמית. אנחנו מתמחים בבניית אתרים שמביאים לקוחות נאמנים תודות להבנה שיווקית ופסיכולוגיה צרכנית והתנהגותית והכל במהירות המקסימלית!

ניהול קמפיין משפיענים

אנו מתמחים ביישום תהליכים פורצי בעזרת שימוש במשפיענים רשת ומובילי דעת קהל שונים מתחומים שונים, כאלו שיתאימו בדיוק למותג שלכם. אנו דואגים להעצים את החשיפה ודואגים למדוד ולנתח כל תנועה כדי להביא להישגים מקסימליים.